Menü
Bütün Ürünler
Hesabım
0.00(KDV Hariç)
Menü

Fiber Test Cihazları

Fibre optic testers are devices that are used to specifically test and run diagnostics on any fibre optic wiring or device receiving a signal from one. The tools that allow you to perform a comprehensive assessment on a fibre optic cable are fibre light sources, optical power meters and fibre optic visual locators. Fibre optic cable testers can assess the length of the cable, and determining th...

21 toplam seçenek sayısından 1-20 adet seçenek gösteriliyor

Filtrele

Sırala

Filtrele

Sırala

Tempo OPM210 Optical Power Meter
RS Stok No. 213-3628
Marka Tempo
İmalatçı Parça No. 55500025

TL 4.430,43

Each (KDV/İGV Hariç)

Sepete ekle
Tempo
-
Optik Güç Ölçer
-
1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPM210
-
-
-
Tempo OPM510, SLS520 Single Mode Fibre Optic Kit
RS Stok No. 213-3639
Marka Tempo
İmalatçı Parça No. 55500027

TL 23.642,72

Each (KDV/İGV Hariç)

Sepete ekle
Tempo
Tekli Mod
Fiber Optik Kit
SC
1310 nm, 1550 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPM510, SLS520
-
-
-
Tempo OPM510 Optical Power Meter
RS Stok No. 213-3631
Marka Tempo
İmalatçı Parça No. 55500023

TL 7.658,67

Each (KDV/İGV Hariç)

Sepete ekle
Tempo
-
Optik Güç Ölçer
SC
850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPM510
-
-
-
Tempo OPM510, SLS525 Multimode Fibre Optic Kit
RS Stok No. 213-3625
Marka Tempo
İmalatçı Parça No. 55500029

TL 17.060,68

Each (KDV/İGV Hariç)

Sepete ekle
Tempo
Çoklu Mod
Fiber Optik Kit
SC
850 nm, 1300 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPM510, SLS525
-
-
-
Tempo OPM520 Optical Power Meter
RS Stok No. 213-3632
Marka Tempo
İmalatçı Parça No. 55500024

TL 8.989,95

Each (KDV/İGV Hariç)

Sepete ekle
Tempo
-
Optik Güç Ölçer
SC
850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPM520
-
-
-
Tempo SLS530 Single Mode Optical Light Source
RS Stok No. 213-3636
Marka Tempo
İmalatçı Parça No. 55500020

TL 36.252,67

Each (KDV/İGV Hariç)

Sepete ekle
Tempo
Tekli Mod
Optik Işık Kaynağı
-
1310 nm, 1490 nm, 1550 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SLS530
-
-
-
Tempo SLS535 Single Mode Optical Light Source
RS Stok No. 213-3637
Marka Tempo
İmalatçı Parça No. 55500021

TL 39.395,72

Each (KDV/İGV Hariç)

Sepete ekle
Tempo
Tekli Mod
Optik Işık Kaynağı
-
1310 nm, 1550 nm, 1625 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SLS535
-
-
-
Tempo SLS536 Single Mode Optical Light Source
RS Stok No. 213-3638
Marka Tempo
İmalatçı Parça No. 55500022

TL 46.101,66

Each (KDV/İGV Hariç)

Sepete ekle
Tempo
Tekli Mod
Optik Işık Kaynağı
-
1310 nm, 1550 nm, 1650 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SLS536
-
-
-
Tempo GMFT-SM Fibre Optic Fibre Optic Kit

Tehlikeli Madde/Ürün

RS Stok No. 196-8359
Marka Tempo
İmalatçı Parça No. GMFT-SM

P.O.A

Sepete ekle
Tempo
Fiber Optik
Fiber Optik Kit
Tek Bağlantı Noktası
850, 1300, 1310, 1550 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
GMFT-SM
-
-
-
Tempo OPM510, SLS520, SLS525 Fibre Optic Kit
RS Stok No. 213-3644
Marka Tempo
İmalatçı Parça No. 55500050

TL 33.040,00

Each (KDV/İGV Hariç)

Sepete ekle
Tempo
-
Fiber Optik Kit
SC
850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1550 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPM510, SLS520, SLS525
-
-
-
Tempo OPM510, SLS530 Single Mode Fibre Optic Kit
RS Stok No. 213-3643
Marka Tempo
İmalatçı Parça No. 55500030

TL 43.911,10

Each (KDV/İGV Hariç)

Sepete ekle
Tempo
Tekli Mod
Fiber Optik Kit
SC
1310 nm, 1490 nm, 1550 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPM510, SLS530
-
-
-
Tempo OPM510, SLS535 Single Mode Fibre Optic Kit
RS Stok No. 213-3640
Marka Tempo
İmalatçı Parça No. 55500031

TL 47.054,39

Each (KDV/İGV Hariç)

Sepete ekle
Tempo
Tekli Mod
Fiber Optik Kit
SC
1310 nm, 1550 nm, 1625 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPM510, SLS535
-
-
-
Tempo SLS520 Single Mode Optical Light Source
RS Stok No. 213-3634
Marka Tempo
İmalatçı Parça No. 55500018

TL 15.984,28

Each (KDV/İGV Hariç)

Sepete ekle
Tempo
Tekli Mod
Optik Işık Kaynağı
-
1310 nm, 1550 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SLS520
-
-
-
Tempo SLS525 Multimode Optical Light Source
RS Stok No. 213-3635
Marka Tempo
İmalatçı Parça No. 55500019

TL 9.402,24

Each (KDV/İGV Hariç)

Sepete ekle
Tempo
Çoklu Mod
Optik Işık Kaynağı
-
850 nm, 1300 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SLS525
-
-
-
Tempo OPM220 Optical Power Meter
RS Stok No. 213-3630
Marka Tempo
İmalatçı Parça No. 55500026

TL 4.653,21

Each (KDV/İGV Hariç)

Sepete ekle
Tempo
-
Optik Güç Ölçer
-
1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPM220
-
-
-
Tempo OPM510, SLS536 Single Mode Fibre Optic Kit
RS Stok No. 213-3642
Marka Tempo
İmalatçı Parça No. 55500032

TL 53.760,09

Each (KDV/İGV Hariç)

Sepete ekle
Tempo
Tekli Mod
Fiber Optik Kit
SC
1310 nm, 1550 nm, 1650 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPM510, SLS536
-
-
-
Greenlee 180XL Fiber Optik Test Cihazı
RS Stok No. 111-0391
Marka Tempo
İmalatçı Parça No. 180XL

TL 2.157,28

Each (KDV/İGV Hariç)

Sepete ekle
Tempo
Tekli Mod ve Çoklu Mod
Fiber Optik Konum Belirleyici
-
650nm
-
7km
AA
80 h
Batarya
Görsel Arıza Konumu Belirleyici, AA Piller (2), Talimat Kılavuzu, Hafif Taşıma Çantası
-
-
120g
+45°C
23mm
180XL
-
180mm
-10°C
Ideal Networks VFF5 Fiber Optik Test Cihazı, Fiber Optik Hata Bulucu
RS Stok No. 324-9416
Marka Ideal Networks
İmalatçı Parça No. VFF5

TL 4.849,33

Each (KDV/İGV Hariç)

Sepete ekle
Ideal Networks
Tekli Mod ve Çoklu Mod
Fiber Optik Konum Belirleyici
Sabit FC, Sabit SC, Sabit ST
650nm
-
3 km, 4 km
AA
80 h
Batarya
Pil, Kemer Klipsi, Kılıf, Lanyard, Kauçuk Port Kapağı, Kullanıcı Kılavuzu
220mm
-
136g
+50°C
32mm
VFF5
-
-
-10°C
Ideal Networks FiberMaster Fiber Optik Test Cihazı, Güç Ölçer, -60 → +3 dBm
RS Stok No. 563-986
Marka Ideal Networks
İmalatçı Parça No. 33-928

TL 11.658,40

Each (KDV/İGV Hariç)

Sepete ekle
Ideal Networks
Tekli Mod ve Çoklu Mod
Optik Güç Ölçer
Sabit SC, Sabit ST
1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 850 nm
+3dBm
-
AAA
360 sa, 40 sa
Batarya
33929 Kaynak, Muhafaza, FC Adaptör, Güç Ölçer, SC Adaptör, ST Adaptör, Kullanıcı Kılavuzu
-
-6dBm
-
+60°C
-
FiberMaster
-
-
-10°C
Ideal Networks FiberMaster Quad Fiber Optik Test Cihazı, Fiber Optik Kit, -60 → +3 dBm
RS Stok No. 702-3993
Marka Ideal Networks
İmalatçı Parça No. 33-931

TL 33.795,20

Each (KDV/İGV Hariç)

Sepete ekle
Ideal Networks
Tekli Mod ve Çoklu Mod
Optik Güç Ölçer
Sabit SC, Sabit ST
1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 850 nm
+3dBm
-
AAA
360 sa, 40 sa
Batarya
-
-
-6dBm
-
+60°C
-
FiberMaster Quad
-
-
-10°C