Alliance Memory AS6C4008-55PCN SRAM, 4MBit, 2,7 → 5,5 V, 55ns 32-Pinli PDIP
RS Stok Numarası: 744-4561PMarka: Alliance MemoryÜretici Parça Numarası: AS6C4008-55PCN
brand-logo
Tümünü SRAM içinde gör
Teknik Belgeler
Özellikler
Ürün Tipi
SRAM
Bellek Boyutu
4MB
Kelime Sayısı
512K
Kelime başına Bit Sayısı
8
Maksimum Rastgele Erişim Süresi
55ns
Adres Veriyolu Genişliği
19bit
Minimum Besleme Gerilimi
2.7V
Zamanlama Tipi
Asenkron
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Paket Tipi
PDIP
Minimum Çalışma Sıcaklığı
0°C
Pim Sayısı
32
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Yükseklik
3.81mm
Uzunluk
41.91mm
Standartlar/Onaylar
No
Seri
AS6C4008
Besleme Akımı
30mA
Otomotiv Standardı
NO
Ürün Ayrıntıları
Static RAM, Alliance Memory
The AS6C1008 is well designed for very low power system applications, and particularly well suited for battery back-up non-volatile memory application. The AS6C62256 is a 262,144-bit low power CMOS static random access memory organized as 32,768 words by 8 bits. The AS6C62256 operates with wide range power supply 2.7 ∼ 5.5V. Package: 28-pin 600 mil PDIP
SRAM (Static Random Access Memory)
Click here to find out more
Tümünü SRAM içinde gör
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
492,80 TL
492,80 TL Each (Supplied in a Tube) (KDV Hariç)
591,36 TL
591,36 TL Each (Supplied in a Tube) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Ürün Tipi
SRAM
Bellek Boyutu
4MB
Kelime Sayısı
512K
Kelime başına Bit Sayısı
8
55ns
Adres Veriyolu Genişliği
19bit
Minimum Besleme Gerilimi
2.7V
Zamanlama Tipi
Asenkron
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Paket Tipi
PDIP
Minimum Çalışma Sıcaklığı
0°C
Pim Sayısı
32
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Yükseklik
3.81mm
Uzunluk
41.91mm
Standartlar/Onaylar
Seri
AS6C4008
Besleme Akımı
30mA