Arcol 500 kΩ Ceramic Ceramic Resistor 7 W 10 % 104BA504KDS
RS Stok Numarası: 194-5164Marka: ArcolÜretici Parça Numarası: 104BA504KDS
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Arcol
Direnç
500kΩ
Ürün Tipi
Seramik Direnç
Güç Değeri
7W
Direnç tipi
Bulk Ceramic Axial Lead
Tolerans (±)
10%
Ambalaj
Toplu
Eksenel/Radyal
Eksenel
Teknoloji
Seramik
Seri
100 & 200
Otomotiv Standardı
NO
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
230°C
Uzunluk
104.8mm
Çap
7.9mm
Standartlar/Onaylar
No
Sıcaklık Katsayısı
ppm/°C, -800 ppm/°C, +2000
Menşe
Mexico
26.486,40 TL
2.648,64 TL Each (In a Box of 10) (KDV Hariç)
31.783,68 TL
3.178,368 TL Each (In a Box of 10) KDV Dahil
Özellikler
Marka
Arcol
Direnç
500kΩ
Ürün Tipi
Seramik Direnç
Güç Değeri
7W
Direnç tipi
Bulk Ceramic Axial Lead
Tolerans (±)
10%
Ambalaj
Toplu
Eksenel/Radyal
Eksenel
Teknoloji
Seramik
Seri
100 & 200
Otomotiv Standardı
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
230°C
Uzunluk
104.8mm
Çap
7.9mm