VDE/1000V Onaylı
Evet
Başlık Tipi
Ofset
Malzeme
Alaşım Çelik
Toplam Uzunluk
150mm
Bitirme
Insulated
Nokta Sayısı
12
Yükseklik Güvenli
NO
Standartlar/Onaylar
No
Menşe
Spain
Ürün Ayrıntıları
Bahco VDE Offset Ring Spanner
Bahco VDE Offset Ring Spanner is made of high performance alloy steel with 3 layers of insulation coating with different colours. It is ideal for work on live equipment up to 1000 V. It is made according to IEC 60900 and VDE certified.
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Bahco 8 mm Eğimli Yıldız Anahtar (Ofsetli), 150 mm
sticker-359
Teklif İsteyiniz
sticker-359
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Bahco
Ürün Tipi
Eğimli Yıldız Anahtar (Ofsetli)
Alt Tip
Yıldız Anahtar
Boyut
8 mm
VDE/1000V Onaylı
Evet
Başlık Tipi
Ofset
Malzeme
Alaşım Çelik
Toplam Uzunluk
150mm
Bitirme
Insulated
Nokta Sayısı
12
Yükseklik Güvenli
Standartlar/Onaylar
Menşe
Spain
Ürün Ayrıntıları
Bahco VDE Offset Ring Spanner