RS Stok Numarası: 338-9924Marka: BaumerÜretici Parça Numarası: UNAM 30I6103/S14
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Baumer
Diş Boyutu
M30 x 1.5
Ürün Tipi
Yakınlık Sensörü
Gövde Stili
Dişli Namlu
Uzunluk
81mm
IP Değeri
IP67
Terminal Tipi
4 Pimli
Maksimum Besleme Gerilimi
30V
Muhafaza Malzemesi
Nikel Kaplamalı Pirinç
Maksimum DC Gerilimi
30V dc
Maksimum Algılama
1000mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-10°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
60°C
Standartlar/Onaylar
UL-Class 2
Yanıt Süresi
80ms
Seri
UNAM 30I6103/S14
Çıkış Tipi
4 - 20 mA
Menşe
Switzerland
Ürün Ayrıntıları
M30 Thread UNAM 30I Analogue output
Block and Barrel Style
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
40.486,53 TL
40.486,53 TL Each (KDV Hariç)
48.583,84 TL
48.583,84 TL Each KDV Dahil
Baumer Ultrasonik Sensör, Silindirik, Algılama Mesafesi: 100 → 1000 mm, Analog, M12 Konnektör
sticker-359
40.486,53 TL Each (KDV Hariç)
48.583,84 TL Each KDV Dahil
sticker-359
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Baumer
Diş Boyutu
M30 x 1.5
Ürün Tipi
Yakınlık Sensörü
Gövde Stili
Dişli Namlu
Uzunluk
81mm
IP Değeri
IP67
Terminal Tipi
4 Pimli
Maksimum Besleme Gerilimi
30V
Muhafaza Malzemesi
Nikel Kaplamalı Pirinç
Maksimum DC Gerilimi
30V dc
Maksimum Algılama
1000mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-10°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
60°C
Standartlar/Onaylar
UL-Class 2
Yanıt Süresi
80ms
Seri
UNAM 30I6103/S14
Çıkış Tipi
4 - 20 mA