BEHA FT100002050B Temassız Gerilim ve Manyetik Alan Dedektörleri, 25mT, 600V ac, 50V ac
RS Stok Numarası: 374-1849Marka: Beha-AmprobeÜretici Parça Numarası: FTD00000076B
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Gösterge Tipi
Manyetik Alan, Gerilim
Manyetik Hassasiyet
25mT
Pil Tipi
AAA
Güç Kaynağı
Pil
Güvenlik Kategorisi
CAT IV 1000 V
Boyutlar
140 x 25 x 21mm
Ağırlık
50g
Yükseklik
21mm
Uzunluk
140mm
Maksimum Algılama Gerilimi
600V ac
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+40°C
Minimum Algılama Gerilimi
50V ac
Güvenlik Kategorisi Gerilimi
600V
Genişlik
25mm
Güvenlik Kategorisi Seviyesi
CAT III
Minimum Çalışma Sıcaklığı
0°C
Model Number p
FT100002050B
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları
Unitest MAGNO-VOLTfix
İlginizi çekebilir
RS PRO ATEX Manyetik Alan Dedektörü
Teklif İsteyinizEach (KDV Hariç)
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
sticker-359
Teklif İsteyiniz
sticker-359
İlginizi çekebilir
Teknik Belgeler
Özellikler
Gösterge Tipi
Manyetik Alan, Gerilim
Manyetik Hassasiyet
25mT
Pil Tipi
AAA
Güç Kaynağı
Pil
Güvenlik Kategorisi
CAT IV 1000 V
Boyutlar
140 x 25 x 21mm
Ağırlık
50g
Yükseklik
21mm
Uzunluk
140mm
Maksimum Algılama Gerilimi
600V ac
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+40°C
Minimum Algılama Gerilimi
50V ac
Güvenlik Kategorisi Gerilimi
600V
Genişlik
25mm
Güvenlik Kategorisi Seviyesi
CAT III
Minimum Çalışma Sıcaklığı
0°C