HCPL-4200-000E Broadcom Optokuplör, DC Girişli, 8-Pinli PDIP, İğne Bacaklı
RS Stok Numarası: 547-4175Marka: BroadcomÜretici Parça Numarası: HCPL-4200-000E
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Kanalların Sayısı
1
Giriş Akımı Tipi
DC
İzolasyon Gerilimi
3750V ac
Mantık Çıkışı
Evet
Ürün Ayrıntıları
4mA-to-20mA Current-Loop, Avago Technologies
Data line transmission, with high noise immunity between electronic equipment, is achieved by using these 20mA current loop transmitter and receiver optocouplers for typical distances up to 9km.
4mA-to-20mA Current-Loop Communication
İlginizi çekebilir
Receiver opto-coupler,HCPL4200 DIP8
Teklif İsteyinizEach (KDV Hariç)
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
432,64 TL
432,64 TL Each (KDV Hariç)
519,17 TL
519,17 TL Each KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
432,64 TL Each (KDV Hariç)
519,17 TL Each KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
MiktarBirim Fiyat
İlginizi çekebilir
Teknik Belgeler
Özellikler
Kanalların Sayısı
1
Giriş Akımı Tipi
DC
İzolasyon Gerilimi
3750V ac
Mantık Çıkışı
Evet
Ürün Ayrıntıları