CTD Synchrochain Timing Belt 1000-8M-36
RS Stok Numarası: 905-4021Marka: ContitechÜretici Parça Numarası: CTD 1000-8M-36
Uzunluk
1000mm
Genişlik
36mm
Hatve
8mm
Dişlerin Sayısı
125
Malzeme
Kumaş, Poliüretan
Maksimum Hız
40m/sn
Diş Yüksekliği
3.4mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+80°C
Menşe
Germany
Ürün Ayrıntıları
Conti® Synchrochain
Heavy Duty Timing Belts
İlginizi çekebilir
CTD Synchrochain Timing Belt 1000-8M-12
Teklif İsteyinizEach (KDV Hariç)
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Teklif İsteyiniz
İlginizi çekebilir
Teknik Belgeler
Özellikler
Uzunluk
1000mm
Genişlik
36mm
Hatve
8mm
Dişlerin Sayısı
125
Malzeme
Kumaş, Poliüretan
Maksimum Hız
40m/sn
Diş Yüksekliği
3.4mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+80°C