DiodesZetex 74HC138S16-13, Sekizli, Dekoder ve Çoklayıcı (MUX) Yongası, 08-Mar, Non-Inv, 2 → 6 V, 16-Pinli
RS Stok Numarası: 122-2833Marka: DiodesZetexÜretici Parça Numarası: 74HC138S16-13
Ürün Tipi
Kod Çözücü
Lojik Ailesi
HC
Girişlerin Sayısı
3
Mantık İşlevi
Çoğullama Çözücü, Kod Çözücü
Tipik Besleme Akımı
16mA
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
SOIC
Pim Sayısı
16
Minimum Besleme Gerilimi
2V
Maksimum Besleme Gerilimi
6V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
125°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Uzunluk
10mm
Yükseklik
1.75mm
Standartlar/Onaylar
No
Seri
74HC1
Otomotiv Standardı
NO
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları
74HC Family, DiodesZetex
74HC Family
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
17.760,00 TL
7,104 TL Each (On a Reel of 2500) (KDV Hariç)
21.312,00 TL
8,525 TL Each (On a Reel of 2500) KDV Dahil
Ürün Tipi
Kod Çözücü
Lojik Ailesi
HC
Girişlerin Sayısı
3
Mantık İşlevi
Çoğullama Çözücü, Kod Çözücü
Tipik Besleme Akımı
16mA
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
SOIC
Pim Sayısı
16
Minimum Besleme Gerilimi
2V
Maksimum Besleme Gerilimi
6V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
125°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Uzunluk
10mm
Yükseklik
1.75mm