Display Visions EA TFT028-23AITC TFT LCD Display Touch Screen, 2.8 in, 240 x 320 pixel
RS Stok Numarası: 221-1848Marka: Display VisionsÜretici Parça Numarası: EA TFT028-23AITC
Ürün Tipi
TFT LCD Ekran
Çapraz Ekran Boyutu
2.8inç
Ekran Çözünürlüğü
240 x 320 pixel
Dokunmatik Ekran
Evet
Görüntüleme Alanı Boyutları
43.2 x 57.6 mm
Arka Işık Tipi
LED
Minimum Besleme Gerilimi
3.3V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-20°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Derinlik
2.2mm
Standartlar/Onaylar
No
Genişlik
48 mm
Ekran Tipi
TFT
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Teklif İsteyiniz
Ürün Tipi
TFT LCD Ekran
Çapraz Ekran Boyutu
2.8inç
Ekran Çözünürlüğü
240 x 320 pixel
Dokunmatik Ekran
Evet
Görüntüleme Alanı Boyutları
43.2 x 57.6 mm
Arka Işık Tipi
LED
Minimum Besleme Gerilimi
3.3V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-20°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Derinlik
2.2mm
Standartlar/Onaylar
No
Genişlik
48 mm