Eaton 135961 E57-30GE25-D Threaded Barrel Proximity Sensor, M30 PNP/NPN E57 Global 30V 25 mm 30 V dc 100mA
RS Stok Numarası: 243-324Marka: EatonÜretici Parça Numarası: 135961 E57-30GE25-D
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Eaton
Diş Boyutu
M30
Ürün Tipi
Yakınlık Sensörü
Gövde Stili
Dişli Namlu
Uzunluk
55mm
IP Değeri
IP67, IP69
Terminal Tipi
Pre-Cabled
Montaj Tipi
Yıpranmamış
Maksimum Besleme Gerilimi
30V
Muhafaza Malzemesi
Metal, Nickel Plated Brass
Genişlik
55 mm
Maksimum Algılama
25mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
0°C
Maksimum DC Gerilimi
30V dc
Tespit Edilen Malzemeler
Metallic Object
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
60°C
Standartlar/Onaylar
CSA certified, IEC/EN 60947-5-2, UL Listed, CE marked
Maksimum Anahtarlama Frekansı
200Hz
Anahtarlama Akımı
100 mA
Koruma
Korumasız
Çıkış Tipi
PNP/NPN
Seri
E57 Global
Menşe
China
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
4.433,92 TL
4.433,92 TL Each (KDV Hariç)
5.320,70 TL
5.320,70 TL Each KDV Dahil
4.433,92 TL Each (KDV Hariç)
5.320,70 TL Each KDV Dahil
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Eaton
Diş Boyutu
M30
Ürün Tipi
Yakınlık Sensörü
Gövde Stili
Dişli Namlu
Uzunluk
55mm
IP Değeri
IP67, IP69
Terminal Tipi
Pre-Cabled
Montaj Tipi
Yıpranmamış
Maksimum Besleme Gerilimi
30V
Muhafaza Malzemesi
Metal, Nickel Plated Brass
Genişlik
55 mm
Maksimum Algılama
25mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
0°C
Maksimum DC Gerilimi
30V dc
Tespit Edilen Malzemeler
Metallic Object
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
60°C
Standartlar/Onaylar
Maksimum Anahtarlama Frekansı
200Hz
Anahtarlama Akımı
100 mA