VMCG2-120-MPBK Dikey Montaj PCB Kart Rayı, 120mm Uzunluklu, Maks PCB Kalınlığı: 1,6mm
RS Stok Numarası: 161-2604Marka: EssentraÜretici Parça Numarası: VMCG2-120-MPBK
Ürün Tipi
PCB Card Guide
Alt Tip
Vertical Mount
Uzunluk
120mm
Maximum PCB Thickness
1.6mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Menşe
United Kingdom
Ürün Ayrıntıları
Vertical guide rails
İlginizi çekebilir
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
1.809,28 TL
180,928 TL Each (In a Bag of 10) (KDV Hariç)
2.171,14 TL
217,114 TL Each (In a Bag of 10) KDV Dahil
sticker-359
sticker-359
MiktarBirim FiyatPer Bag
10 - 40180,928 TL1.809,28 TL
50 - 90168,256 TL1.682,56 TL
İlginizi çekebilir
Teknik Belgeler
Özellikler
Ürün Tipi
PCB Card Guide
Alt Tip
Vertical Mount
Uzunluk
120mm
Maximum PCB Thickness
1.6mm