Festo Compact Air Bellows EB-165-125, 2 convolution 125 mm
RS Stok Numarası: 203-1535Marka: FestoÜretici Parça Numarası: EB-165-125
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Festo
Seri
EB-165-125
Ürün Tipi
Compact Air Bellows
Nominal Diameter
180mm
Strok Uzunluğu
125mm
Vida Dişli Bağlantı Standardı
G
Number of Convolutions
2
Bağlantı Noktası Diş Cinsiyeti
1/4 in G
Maksimum Çalışma Basıncı
8 bar
Bağlantı Noktası Cinsiyeti
Dişi
Malzeme
Galvanised Steel, Natural Rubber (Bellows), Butadiene Rubber
Minimum Installation Height
200mm
Maximum Installation Height
200mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Standartlar/Onaylar
ISO 8573-1:2010, RoHS
Ağırlık
1500g
Menşe
Hungary
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Teklif İsteyiniz
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Festo
Seri
EB-165-125
Ürün Tipi
Compact Air Bellows
Nominal Diameter
180mm
Strok Uzunluğu
125mm
Vida Dişli Bağlantı Standardı
G
Number of Convolutions
2
Bağlantı Noktası Diş Cinsiyeti
1/4 in G
Maksimum Çalışma Basıncı
8 bar
Bağlantı Noktası Cinsiyeti
Dişi
Malzeme
Minimum Installation Height
200mm
Maximum Installation Height
200mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C