Festo SIEF-M30NB-NS-S-L Threaded Barrel Proximity Sensor, M30 NPN SIEF 30V 20 mm 30 V dc 200 mA
RS Stok Numarası: 288-8336Marka: FestoÜretici Parça Numarası: SIEF-M30NB-NS-S-L
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Festo
Diş Boyutu
M30
Ürün Tipi
Yakınlık Sensörü
Gövde Stili
Dişli Namlu
IP Değeri
IP67
Terminal Tipi
M12 Konnektörü
Montaj Tipi
Gömme Montaj
Maksimum Besleme Gerilimi
30V
Muhafaza Malzemesi
Polybutylene Terephthalate, Brass, Chrome Plated
Maksimum DC Gerilimi
30V dc
Maksimum Algılama
20mm
Tespit Edilen Malzemeler
Metallic Object
Standartlar/Onaylar
RoHS, c UL us listed (OL), EN 60947-5-2, RCM trademark, CE mark
Maksimum Anahtarlama Frekansı
1500Hz
Koruma
Korumasız
Seri
SIEF
Çıkış Tipi
NPN
Menşe
Germany
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
6.049,15 TL
6.049,15 TL Each (KDV Hariç)
7.258,98 TL
7.258,98 TL Each KDV Dahil
6.049,15 TL Each (KDV Hariç)
7.258,98 TL Each KDV Dahil
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Festo
Diş Boyutu
M30
Ürün Tipi
Yakınlık Sensörü
Gövde Stili
Dişli Namlu
IP Değeri
IP67
Terminal Tipi
M12 Konnektörü
Montaj Tipi
Gömme Montaj
Maksimum Besleme Gerilimi
30V
Muhafaza Malzemesi
Maksimum DC Gerilimi
30V dc
Maksimum Algılama
20mm
Tespit Edilen Malzemeler
Metallic Object
Standartlar/Onaylar
Maksimum Anahtarlama Frekansı
1500Hz