Infineon TD280N18SOFHPSA1, Thyristor Module 1800 V 9000 A, 280 A 150 mA 1.77 V 7-Pin
RS Stok Numarası: 217-7211PMarka: InfineonÜretici Parça Numarası: TD280N18SOFHPSA1
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Nominal Ortalama Açık Durum Akımı (Irms)
280A
Ürün Tipi
Tristör Modülü
Tekrarlayan Tepe Ters Gerilim (VDRM)
1800V
Ani Akım Değeri
9000A
Maksimum Kapı Tetikleme Akımı (Igt)
150mA
Pim Sayısı
7
Maksimum Kapı Tetikleme Gerilimi (Vgt)
2V
Maksimum Tutma Akımı (Ih)
150mA
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
130°C
Standartlar/Onaylar
No
Seri
TT280N18SOF
Tekrarlayan Tepe Kapalı Durum Akımı
30mA
Tepe Açık Durum Gerilimi
1.77V
Otomotiv Standardı
NO
Teklif İsteyiniz
Paketlenme türü seçiniz
Teklif İsteyiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
Özellikler
280A
Ürün Tipi
Tristör Modülü
1800V
Ani Akım Değeri
9000A
150mA
Pim Sayısı
7
2V
Maksimum Tutma Akımı (Ih)
150mA
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
130°C
Standartlar/Onaylar
Seri
TT280N18SOF
30mA
Tepe Açık Durum Gerilimi
1.77V