Kingbright KPA-1606EC Kırmızı LED 617 nm, Dikdörtgen Mercekli, SMD Montaj
RS Stok Numarası: 862-4645PMarka: KingbrightÜretici Parça Numarası: KPA-1606EC
brand-logo
Tümünü LED'ler içinde gör
Teknik Belgeler
Özellikler
Maksimum İleri Akım
160mA
Paket Tipi
1605
Ambalaj
Bant ve makara
Maksimum Güç Kaybı
75mW
Lens Boyutları
1.2 x 1.1 mm
LED Parlaklığı
15 mcd
Mercek Şekli Mercek Boyutu
Dikdörtgen
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları
Kingbright SMT Right Angle Package
Visible Light LEDs, Kingbright
Tümünü LED'ler içinde gör
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Each (Supplied on a Reel) (KDV Hariç)
Paketlenme türü seçiniz
Teklif İsteyiniz
Paketlenme türü seçiniz
Teknik Belgeler
Özellikler
Maksimum İleri Akım
160mA
Paket Tipi
1605
Ambalaj
Bant ve makara
Maksimum Güç Kaybı
75mW
Lens Boyutları
1.2 x 1.1 mm