Lascar EL-21CFR-TP-LCD+ Veri Kaydedici (Data Logger), LCD Ekranlı, USB, Sıcaklık, Batarya Beslemeli
RS Stok Numarası: 124-3401Marka: LascarÜretici Parça Numarası: EL-21CFR-TP-LCD+
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Lascar
Ürün Tipi
Veri Kaydedici
Model Numarası
EL-21CFR-TP-LCD+
Doğruluk
±0.2°C, ±0.2 °C
Kanalların Sayısı
1
Ölçüm Parametreleri
Sıcaklık
Arabirim Tipi
USB
Veri Kaydedici Tipi
Sıcaklık
Güç Kaynağı
Pil
IP Değeri
IP67
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-35°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
80°C
Yükseklik
21mm
Uzunluk
135mm
Tehlikeli Alan Sertifikası
NO
Standartlar/Onaylar
21CFR
Genişlik
24 mm
Ekran Tipi
LCD
Alarm
Evet
Kanal Başına Okuma Sayısı
32510
Pil Tipi
AA
Pil Ömrü
2year
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Teklif İsteyiniz
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Lascar
Ürün Tipi
Veri Kaydedici
Model Numarası
EL-21CFR-TP-LCD+
Doğruluk
±0.2°C, ±0.2 °C
Kanalların Sayısı
1
Ölçüm Parametreleri
Arabirim Tipi
USB
Veri Kaydedici Tipi
Güç Kaynağı
Pil
IP Değeri
IP67
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-35°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
80°C
Yükseklik
21mm
Uzunluk
135mm
Tehlikeli Alan Sertifikası
NO
Standartlar/Onaylar
21CFR
Genişlik
24 mm