8.23D.80.64
Menşe
France
Ürün Ayrıntıları
Linear solenoids: single-acting, heavy-duty, protected design
Single-acting linear solenoids for automated systems, various machines and security applications.
Permanent duty (duty factor 100%) for voltages lower than or equal to rated voltage.
For models with 24 VDC and intermittent operation, greater force can be obtained using a power supply with higher voltage (in compliance with the applicable standards).
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
1
Teklif İsteyiniz
Marka
MecalectroÜrün Tipi
Linear Solenoid
Action
Push Pull
Besleme Gerilimi
230 V
Duty Cycle
100%
Maximum Stroke
15mm
Magnetic Force
4N
Closed Power Continuous
23W
Uzunluk
124.1mm
Ağırlık
1.1kg
Standartlar/Onaylar
No
Seri
8.23D.80.64
Menşe
France
Ürün Ayrıntıları