Microchip Technology AT93C86A-10PU-2.7 EEPROM Bellek, 16Kbit, 2,7 → 5,5 V 8-Pinli PDIP
RS Stok Numarası: 127-8194PMarka: Microchip TechnologyÜretici Parça Numarası: AT93C86A-10PU-2.7
brand-logo
Tümünü EEPROM içinde gör
Teknik Belgeler
Özellikler
Bellek Boyutu
16kB
Ürün Tipi
EEPROM
Arabirim Tipi
Seri 3 Kablo
Paket Tipi
PDIP
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Pim Sayısı
8
Maksimum Saat Frekansı
2MHz
Minimum Besleme Gerilimi
2.7V
Kelime başına Bit Sayısı
16
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Yükseklik
4.9mm
Uzunluk
10.16mm
Standartlar/Onaylar
No
Veri Depolama
100year
Besleme Akımı
2mA
Maksimum Rastgele Erişim Süresi
250ns
Otomotiv Standardı
NO
Kelime Sayısı
Ürün Ayrıntıları
Electrically Erasable PROM Serial Access
Single-digit 7-segment Blue LED Displays
Single-digit 7-segment Blue LED displays from Broadcom (Avago Technologies).
İlginizi çekebilir
Microchip,  16 kB EEPROM,  250 ns 8-Pin PDIP Serial-3 Wire
38,093 TLEach (In a Tube of 50) (KDV Hariç)
Tümünü EEPROM içinde gör
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Each (Supplied in a Tube) (KDV Hariç)
Paketlenme türü seçiniz
Teklif İsteyiniz
Paketlenme türü seçiniz
İlginizi çekebilir
Teknik Belgeler
Özellikler
Bellek Boyutu
16kB
Ürün Tipi
EEPROM
Arabirim Tipi
Seri 3 Kablo
Paket Tipi
PDIP
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Pim Sayısı
8
Maksimum Saat Frekansı
2MHz
Minimum Besleme Gerilimi
2.7V
Kelime başına Bit Sayısı
16
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Yükseklik
4.9mm
Uzunluk
10.16mm
Standartlar/Onaylar
Veri Depolama
100year
Besleme Akımı
2mA