Microchip 25LC080-I/SN Seri EEPROM Bellek, 8Kbit, 230ns, 2,5 → 5,5 V 8-Pinli SOIC
RS Stok Numarası: 667-8280Marka: MicrochipÜretici Parça Numarası: 25LC080-I/SN
brand-logo
Tümünü EEPROM içinde gör
Teknik Belgeler
Özellikler
Bellek Boyutu
8kbit
Arabirim Tipi
Seri SPI
Paket Tipi
SOIC
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Pim Sayısı
8
Düzen
1K x 8 bit
Minimum Çalışma Besleme Gerilimi
2,5 V
Maksimum Çalışma Besleme Gerilimi
5,5 V
Programlama Gerilimi
2.5 → 5.5V
Kelime başına Bit Sayısı
8bit
Boyutlar
4.9 x 3.9 x 1.25mm
Kelime Sayısı
1K
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+85°C
Veri Saklama
200yıl
Maksimum Rastgele Erişim Süresi
230ns
Ürün Ayrıntıları
25AA080/25C080/25LC080 SPI Serial EEPROM
EEPROM Serial Access - Microchip
İlginizi çekebilir
Tümünü EEPROM içinde gör
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
335,36 TL
67,072 TL Each (In a Pack of 5) (KDV Hariç)
402,43 TL
80,486 TL Each (In a Pack of 5) KDV Dahil
sticker-359
sticker-359
İlginizi çekebilir
Teknik Belgeler
Özellikler
Bellek Boyutu
8kbit
Arabirim Tipi
Seri SPI
Paket Tipi
SOIC
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Pim Sayısı
8
Düzen
1K x 8 bit
2,5 V
5,5 V
Programlama Gerilimi
2.5 → 5.5V
Kelime başına Bit Sayısı
8bit
Boyutlar
4.9 x 3.9 x 1.25mm
Kelime Sayısı
1K
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+85°C