Microchip AT17LV010A-10PU, 1 MB EEPROM 8-Pin PDIP 2 Wire
RS Stok Numarası: 177-1924Marka: MicrochipÜretici Parça Numarası: AT17LV010A-10PU
brand-logo
Tümünü EEPROM içinde gör
Teknik Belgeler
Özellikler
Bellek Boyutu
1MB
Ürün Tipi
EEPROM
Arabirim Tipi
2 Tel
Paket Tipi
PDIP
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Pim Sayısı
8
Maksimum Saat Frekansı
10MHz
Minimum Besleme Gerilimi
3V
Kelime başına Bit Sayısı
1
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Yükseklik
3.3mm
Uzunluk
9.27mm
Standartlar/Onaylar
No
Seri
AT17LVxxxA
Veri Depolama
90year
Besleme Akımı
5mA
Otomotiv Standardı
NO
Kelime Sayısı
Menşe
Philippines
Tümünü EEPROM içinde gör
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
620,61 TL
620,61 TL Each (KDV Hariç)
744,73 TL
744,73 TL Each KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
620,61 TL Each (KDV Hariç)
744,73 TL Each KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
Teknik Belgeler
Özellikler
Bellek Boyutu
1MB
Ürün Tipi
EEPROM
Arabirim Tipi
2 Tel
Paket Tipi
PDIP
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Pim Sayısı
8
Maksimum Saat Frekansı
10MHz
Minimum Besleme Gerilimi
3V
Kelime başına Bit Sayısı
1
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Yükseklik
3.3mm
Uzunluk
9.27mm
Standartlar/Onaylar
Seri
AT17LVxxxA
Veri Depolama
90year
Besleme Akımı
5mA