AT27BV1024-90JU EPROM Bellek Yongası, 1MBit, 64K x 16 bit, 90ns, 2,7 → 3,6 V, 44-Pin PLCC
RS Stok Numarası: 898-8636Marka: MicrochipÜretici Parça Numarası: AT27BV1024-90JU
brand-logo
Tümünü EPROM içinde gör
Teknik Belgeler
Özellikler
Bellek Boyutu
1Mbit
Düzen
64K x 16 bit
Maksimum Rastgele Erişim Süresi
90ns
Programlama Gerilimi
5V
Yeniden Programlama Tekniği
OTP
Sistem İçi Programlanabilirlik
Sistem İçi
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Paket Tipi
PLCC
Pim Sayısı
44
Boyutlar
16.66 x 16.66 x 4.06mm
Maksimum Çalışma Besleme Gerilimi
3,6 V
Kelime Sayısı
64K
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Kelime başına Bit Sayısı
16bit
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+85°C
Minimum Çalışma Besleme Gerilimi
2,7 V
Ürün Ayrıntıları
EPROM (One Time Programmable), Atmel
EPROM OTP (One Time Programmable)
Click here to find out more
Tümünü EPROM içinde gör
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Each (In a Pack of 2) (KDV Hariç)
Teklif İsteyiniz
Özellikler
Bellek Boyutu
1Mbit
Düzen
64K x 16 bit
90ns
Programlama Gerilimi
5V
Yeniden Programlama Tekniği
OTP
Sistem İçi Programlanabilirlik
Sistem İçi
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Paket Tipi
PLCC
Pim Sayısı
44
Boyutlar
16.66 x 16.66 x 4.06mm
3,6 V
Kelime Sayısı
64K
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Kelime başına Bit Sayısı
16bit
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+85°C
2,7 V