ATMEGA16U2
Paket Tipi
TQFP
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
32
Cihaz Çekirdeği
AVR
Veri Yolu Genişliği
8bit
Arabirim Tipi
USART, SPI
Program Bellek Boyutu
16kB
Maksimum Saat Frekansı
16MHz
RAM Boyutu
512bit
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Programlanabilir I/O Sayısı
22
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Analog Karşılaştırıcılar
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Yükseklik
1.05mm
Uzunluk
7mm
Standartlar/Onaylar
No
Minimum Besleme Gerilimi
2.7V
Komut Kümesi Mimarisi
RISC
Otomotiv Standardı
NO
ADC'ler
8 x 10 Bit
Program Bellek Tipi
Flaş
Menşe
United States
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
419,33 TL
209,664 TL Each (In a Pack of 2) (KDV Hariç)
503,20 TL
251,597 TL Each (In a Pack of 2) KDV Dahil
Standart
2
Standart
2
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
MicrochipÜrün Tipi
Mikrodenetleyici
Seri
ATMEGA16U2
Paket Tipi
TQFP
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
32
Cihaz Çekirdeği
AVR
Veri Yolu Genişliği
8bit
Arabirim Tipi
USART, SPI
Program Bellek Boyutu
16kB
Maksimum Saat Frekansı
16MHz
RAM Boyutu
512bit
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Programlanabilir I/O Sayısı
22
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Analog Karşılaştırıcılar
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Yükseklik
1.05mm
Uzunluk
7mm
Standartlar/Onaylar
Minimum Besleme Gerilimi
2.7V