Microchip Mikrodenetleyici, 8Bit AVR, 16MHz, 256 kB Flash TQFP, 64-Pinli ATMEGA2561-16AU
Ürün Tipi
Mikrodenetleyici
Seri
ATMEGA2561
Paket Tipi
TQFP
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
64
Cihaz Çekirdeği
AVR
Veri Yolu Genişliği
8bit
Arabirim Tipi
SPI, USART
Program Bellek Boyutu
256kB
Maksimum Saat Frekansı
16MHz
RAM Boyutu
8kB
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Programlanabilir I/O Sayısı
54
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Analog Karşılaştırıcılar
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Yükseklik
1.05mm
Uzunluk
14.1mm
Standartlar/Onaylar
No
Minimum Besleme Gerilimi
4.5V
Komut Kümesi Mimarisi
RISC
Otomotiv Standardı
NO
ADC'ler
8 x 10 Bit
Program Bellek Tipi
Flaş
Menşe
United States
Ürün Ayrıntıları
8-Bit megaAVR Microcontrollers, 32KB to 256KB Flash
Types of megaAVR 8-bit microcontrollers
•ATmega32
•ATmega64
•ATmega128
•ATmega324
•ATmega325
•ATmega406
•ATmega640
•ATmega644
•ATmega645
•ATmega1280
766,59 TL
766,59 TL Each (KDV Hariç)
919,91 TL
919,91 TL Each KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
766,59 TL Each (KDV Hariç)
919,91 TL Each KDV Dahil
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
Ürün Tipi
Mikrodenetleyici
Seri
Paket Tipi
TQFP
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
64
Cihaz Çekirdeği
AVR
Veri Yolu Genişliği
8bit
Arabirim Tipi
SPI, USART
Program Bellek Boyutu
256kB
Maksimum Saat Frekansı
16MHz
RAM Boyutu
8kB
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Programlanabilir I/O Sayısı
54
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Analog Karşılaştırıcılar
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Yükseklik
1.05mm
Uzunluk
14.1mm
Standartlar/Onaylar
Minimum Besleme Gerilimi
4.5V