Microchip ATTINY85-20SF, 8 bit AVR, ATTINY85 Microcontroller, 20 MHz, 8kB FLASH, 8-Pin SOIC
Ürün Tipi
Mikrodenetleyici
Seri
ATTINY85
Paket Tipi
SOIC
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
8
Cihaz Çekirdeği
AVR
Veri Yolu Genişliği
8bit
Program Bellek Boyutu
8kB
Maksimum Saat Frekansı
20MHz
RAM Boyutu
512kB
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Programlanabilir I/O Sayısı
6
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Analog Karşılaştırıcılar
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
125°C
Yükseklik
1.91mm
Uzunluk
5.35mm
Standartlar/Onaylar
REACH, RoHS3
Minimum Besleme Gerilimi
5.5V
Komut Kümesi Mimarisi
RISC
Otomotiv Standardı
NO
ADC'ler
4 x 10 Bit
Program Bellek Tipi
Flaş
Menşe
Taiwan, Province Of China
378,56 TL
75,712 TL Each (In a Pack of 5) (KDV Hariç)
454,27 TL
90,854 TL Each (In a Pack of 5) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
Ürün Tipi
Mikrodenetleyici
Seri
ATTINY85
Paket Tipi
SOIC
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
8
Cihaz Çekirdeği
AVR
Veri Yolu Genişliği
8bit
Program Bellek Boyutu
8kB
Maksimum Saat Frekansı
20MHz
RAM Boyutu
512kB
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Programlanabilir I/O Sayısı
6
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Analog Karşılaştırıcılar
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
125°C
Yükseklik
1.91mm
Uzunluk
5.35mm
Standartlar/Onaylar
REACH, RoHS3
Minimum Besleme Gerilimi
5.5V