Microchip Precision Shunt Precision Voltage Reference ±0.5 % 3-Pin SOT-23, LM4040CYM3-2.5-TR
RS Stok Numarası: 177-3273PMarka: MicrochipÜretici Parça Numarası: LM4040CYM3-2.5-TR
Ürün Tipi
Duyarlılık Gerilim Referansı
Paket Tipi
SOT-23
Referans Gerilim
2.5V
Referans Tipi
Duyarlılık
İlk Doğruluk
±0.5 %
Sıcaklık Katsayısı
20 ppm/°C
Montaj Tipi
Yüzey
Topoloji
Şönt
Çıkış Akımı
15mA
Maksimum Giriş Gerilimi
15V
Pim Sayısı
3
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Yükseklik
0.9mm
Uzunluk
2.92mm
Standartlar/Onaylar
No
Seri
LM4040
Otomotiv Standardı
NO
Minimum Giriş Gerilimi
2.5V
Çıkış Tipi
Sabit
Menşe
United States
Teklif İsteyiniz
Each (Supplied on a Reel) (KDV Hariç)
Paketlenme türü seçiniz
Teklif İsteyiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
Ürün Tipi
Duyarlılık Gerilim Referansı
Paket Tipi
SOT-23
Referans Gerilim
2.5V
Referans Tipi
Duyarlılık
İlk Doğruluk
±0.5 %
Sıcaklık Katsayısı
20 ppm/°C
Montaj Tipi
Yüzey
Topoloji
Şönt
Çıkış Akımı
15mA
Maksimum Giriş Gerilimi
15V
Pim Sayısı
3
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Yükseklik
0.9mm
Uzunluk
2.92mm
Standartlar/Onaylar
Seri
LM4040
Otomotiv Standardı
Minimum Giriş Gerilimi
2.5V