Microchip 1200 V 20 A Schottky Barrier Schottky TO-247 MSC020SDA120B
RS Stok Numarası: 241-2088Marka: MicrochipÜretici Parça Numarası: MSC020SDA120B
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Ürün Tipi
Schottky Bariyer
Paket Tipi
TO-247
Maksimum Sürekli İleri Akım (If)
20A
Tepe Ters Tekrarlı Gerilim (Vrrm)
1200V
Seri
MSC0
Redresör Tipi
Schottky Diyot
Maksimum İleri Gerilim (Vf)
1.8V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Tepe Tepkisiz İleri Dalgalanma Akımı (Ifsm)
75A
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
175°C
Standartlar/Onaylar
RoHS
Otomotiv Standardı
NO
512,19 TL
512,19 TL Each (KDV Hariç)
614,63 TL
614,63 TL Each KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
512,19 TL Each (KDV Hariç)
614,63 TL Each KDV Dahil
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Ürün Tipi
Schottky Bariyer
Paket Tipi
TO-247
20A
1200V
Seri
MSC0
Redresör Tipi
Schottky Diyot
Maksimum İleri Gerilim (Vf)
1.8V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
75A
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
175°C