PIC18F25K42
Paket Tipi
SSOP
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
28
Cihaz Çekirdeği
8 Bit CPU
Veri Yolu Genişliği
8bit
Arabirim Tipi
SPI
Program Bellek Boyutu
32kB
Maksimum Saat Frekansı
64MHz
RAM Boyutu
2kB
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Maksimum Güç Kaybı (Pd)
800mW
Programlanabilir I/O Sayısı
25
DAC'ler
1 x 5 Bit
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Analog Karşılaştırıcılar
2
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Yükseklik
1.8mm
Uzunluk
10.5mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Minimum Besleme Gerilimi
1.8V
Komut Kümesi Mimarisi
RISC
Otomotiv Standardı
NO
ADC'ler
24 x 12 Bit
Program Bellek Tipi
Flaş
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Each (Supplied in a Tube) (KDV Hariç)
Üretime Uygun Paketleme (Tüp)
5
Teklif İsteyiniz
Üretime Uygun Paketleme (Tüp)
5
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
MicrochipÜrün Tipi
Mikrodenetleyici
Seri
PIC18F25K42
Paket Tipi
SSOP
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
28
Cihaz Çekirdeği
8 Bit CPU
Veri Yolu Genişliği
8bit
Arabirim Tipi
SPI
Program Bellek Boyutu
32kB
Maksimum Saat Frekansı
64MHz
RAM Boyutu
2kB
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Maksimum Güç Kaybı (Pd)
800mW
Programlanabilir I/O Sayısı
25
DAC'ler
1 x 5 Bit
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Analog Karşılaştırıcılar
2
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Yükseklik
1.8mm
Uzunluk
10.5mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Minimum Besleme Gerilimi
1.8V