Microchip PIC32MX695F512L-80I/PF, 32Bit PIC Mikrodenetleyici, 80MHz, 512 kB Flash, 100-Pinli TQFP
RS Stok Numarası: 821-1069Marka: MicrochipÜretici Parça Numarası: PIC32MX695F512L-80I/PF
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Aile Adı
PIC32MX
Paket Tipi
TQFP
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Pim Sayısı
100
Cihaz Çekirdeği
PIC
Veri Yolu Genişliği
32bit
Program Bellek Boyutu
512 kB
Maksimum Frekans
80MHz
RAM Boyutu
128 kB
USB Kanalları
1
PWM Birimlerinin Sayısı
2
SPI Kanallarının Sayısı
4
USART Kanallarının Sayısı
0
Tipik Çalışma Besleme Gerilimi
2,3 → 3,6 V
I2C Kanallarının Sayısı
5
UART Kanallarının Sayısı
6
CAN Kanallarının Sayısı
0
Darbe Genişlik Modülasyonu
2
Boyutlar
12 x 12 x 1.05mm
Genişlik
12mm
Yükseklik
1.05mm
LIN Kanallarının Sayısı
ADC Birimlerinin Sayısı
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+85°C
PCI Kanallarının Sayısı
Ethernet Kanallarının Sayısı
Program Bellek Tipi
Flash
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Komut Kümesi Mimarisi
RISC
Maksimum Ethernet Kanalı Sayısı
ADC'ler
1 (16 x 10 bit)
Uzunluk
12mm
Menşe
United States
Ürün Ayrıntıları
PIC32MX5x4/5x5/6x4/6x5/7x4/7x5 32-Bit Microcontrollers
42.698,88 TL
474,432 TL Each (In a Pack of 90) (KDV Hariç)
51.238,66 TL
569,318 TL Each (In a Pack of 90) KDV Dahil
Özellikler
Aile Adı
PIC32MX
Paket Tipi
TQFP
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Pim Sayısı
100
Cihaz Çekirdeği
PIC
Veri Yolu Genişliği
32bit
Program Bellek Boyutu
512 kB
Maksimum Frekans
80MHz
RAM Boyutu
128 kB
USB Kanalları
PWM Birimlerinin Sayısı
SPI Kanallarının Sayısı
4
USART Kanallarının Sayısı
Tipik Çalışma Besleme Gerilimi
2,3 → 3,6 V
I2C Kanallarının Sayısı
5
UART Kanallarının Sayısı
6
CAN Kanallarının Sayısı
Darbe Genişlik Modülasyonu
Boyutlar
12 x 12 x 1.05mm
Genişlik
12mm
Yükseklik
1.05mm
LIN Kanallarının Sayısı
ADC Birimlerinin Sayısı
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+85°C
PCI Kanallarının Sayısı
Ethernet Kanallarının Sayısı
Program Bellek Tipi
Flash
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Komut Kümesi Mimarisi
RISC
ADC'ler
1 (16 x 10 bit)
Uzunluk
12mm