Microchip PIC32MX795F512L-80I/PF, 32Bit MIPS32 Mikrodenetleyici, 80MHz, 512 kB Flash, 100-Pinli TQFP
RS Stok Numarası: 791-6003Marka: MicrochipÜretici Parça Numarası: PIC32MX795F512L-80I/PF
Ürün Tipi
Mikrodenetleyici
Paket Tipi
TQFP
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
100
Cihaz Çekirdeği
MIPS32
Veri Yolu Genişliği
32bit
Program Bellek Boyutu
512kB
Maksimum Saat Frekansı
80MHz
RAM Boyutu
128kB
Maksimum Besleme Gerilimi
3.6V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Analog Karşılaştırıcılar
2
Programlanabilir I/O Sayısı
83
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Yükseklik
1mm
Uzunluk
14mm
Standartlar/Onaylar
No
Minimum Besleme Gerilimi
2.3V
Komut Kümesi Mimarisi
MIPS32
Otomotiv Standardı
NO
ADC'ler
16 x 10 Bit
Program Bellek Tipi
Flaş
Ürün Ayrıntıları
PIC32MX5x4/5x5/6x4/6x5/7x4/7x5 32-Bit Microcontrollers
683,78 TL
683,78 TL Each (KDV Hariç)
820,54 TL
820,54 TL Each KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
683,78 TL Each (KDV Hariç)
820,54 TL Each KDV Dahil
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
Ürün Tipi
Mikrodenetleyici
Paket Tipi
TQFP
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
100
Cihaz Çekirdeği
Veri Yolu Genişliği
32bit
Program Bellek Boyutu
512kB
Maksimum Saat Frekansı
80MHz
RAM Boyutu
128kB
Maksimum Besleme Gerilimi
3.6V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Analog Karşılaştırıcılar
2
Programlanabilir I/O Sayısı
83
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Yükseklik
1mm
Uzunluk
14mm
Standartlar/Onaylar
Minimum Besleme Gerilimi
2.3V