SST25VF040B-50-4I-SAF, SPI Bölünmüş Kapı 4MBit Flash Bellek, 512K x 8, 8ns, 8-Pinli, SOIC
RS Stok Numarası: 165-2005Marka: MicrochipÜretici Parça Numarası: SST25VF040B-50-4I-SAF
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Bellek Boyutu
4MB
Ürün Tipi
Flash Bellek
Arabirim Tipi
SPI
Paket Tipi
SOIC
Pim Sayısı
8
Maksimum Saat Frekansı
50MHz
Montaj Tipi
Yüzey
Hücre Tipi
Bölünmüş Kapı
Minimum Besleme Gerilimi
2.7V
Maksimum Besleme Gerilimi
3.6V
Zamanlama Tipi
Senkron
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Yükseklik
1.5mm
Uzunluk
5mm
Standartlar/Onaylar
No
Kelime başına Bit Sayısı
8
Besleme Akımı
15mA
Maksimum Rastgele Erişim Süresi
8ns
Seri
SST25VF040B
Otomotiv Standardı
NO
Kelime Sayısı
512K
Menşe
Thailand
Ürün Ayrıntıları
SST25VF040B Serial SPI SuperFlash® Memory
Flash Memory, Microchip
5.491,20 TL
54,912 TL Each (In a Tube of 100) (KDV Hariç)
6.589,44 TL
65,894 TL Each (In a Tube of 100) KDV Dahil
Özellikler
Bellek Boyutu
4MB
Ürün Tipi
Flash Bellek
Arabirim Tipi
SPI
Paket Tipi
SOIC
Pim Sayısı
Maksimum Saat Frekansı
50MHz
Montaj Tipi
Yüzey
Hücre Tipi
Bölünmüş Kapı
Minimum Besleme Gerilimi
2.7V
Maksimum Besleme Gerilimi
3.6V
Zamanlama Tipi
Senkron
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Yükseklik
1.5mm
Uzunluk
5mm
Standartlar/Onaylar
Kelime başına Bit Sayısı
Besleme Akımı
15mA