Nexperia PESD12VS2UT,215, İkili Tek Yönlü ESD Koruma Diyotu, 180W, 3-Pinli SOT-23 (TO-236AB)
RS Stok Numarası: 508-513Marka: NexperiaÜretici Parça Numarası: PESD12VS2UT,215
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Diyot Konfigürasyonu
Ortak Anot
Ürün Tipi
ESD Koruma Diyotu
Sinyal Tipi
Tek Yönlü
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
14.7V
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
SOT-23
Maksimum Ters Bekleme Gerilimi (Vwm)
12V
Pim Sayısı
3
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
180W
Kelepçeleme Gerilimi (VC)
35V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-65°C
Test Akımı (It)
5mA
Maksimum Tepe Darbe Akımı (Ippm)
5A
ESD Koruma
Evet
Yonga Başına Eleman Sayısı
2
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yükseklik
1mm
Uzunluk
3mm
Standartlar/Onaylar
No
Seri
PESD
Maksimum Ters Kaçak Akımı
1μA
Otomotiv Standardı
AEC-Q101
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları
ESD (ElectroStatic Discharge) Protection Unidirectional Diode Arrays, PESD Series, Nexperia
Transient Voltage Suppressors, Nexperia
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
ROHM Bi-Directional TVS Diode, 225 mW, 3-Pin SOT-23
Teklif İsteyinizEach (On a Reel of 3000) (KDV Hariç)
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
131,84 TL
6,592 TL Each (In a Pack of 20) (KDV Hariç)
158,21 TL
7,91 TL Each (In a Pack of 20) KDV Dahil
sticker-359
sticker-359
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
Teknik Belgeler
Özellikler
Diyot Konfigürasyonu
Ortak Anot
Ürün Tipi
ESD Koruma Diyotu
Sinyal Tipi
Tek Yönlü
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
14.7V
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
SOT-23
12V
Pim Sayısı
3
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
180W
Kelepçeleme Gerilimi (VC)
35V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-65°C
Test Akımı (It)
5mA
5A
ESD Koruma
Evet
Yonga Başına Eleman Sayısı
2
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yükseklik
1mm
Uzunluk
3mm
Standartlar/Onaylar
No
Seri
PESD
Maksimum Ters Kaçak Akımı
1μA
Otomotiv Standardı
AEC-Q101
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları