NXP PESD36VS2UT,215, Tek Yönlü ESD Koruma Diyotu, 160W, 3-Pinli SOT-23
RS Stok Numarası: 791-8905PMarka: NexperiaÜretici Parça Numarası: PESD36VS2UT,215
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Diyot Konfigürasyonu
Ortak Anot
Ürün Tipi
ESD Koruma Diyotu
Sinyal Tipi
Tek Yönlü
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
40V
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
SOT-23
Maksimum Ters Bekleme Gerilimi (Vwm)
36V
Pim Sayısı
3
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
160W
Kelepçeleme Gerilimi (VC)
60V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Tepe Darbe Akımı (Ippm)
2.5A
ESD Koruma
Evet
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yükseklik
1.1mm
Uzunluk
3mm
Standartlar/Onaylar
No
Maksimum Ters Kaçak Akımı
1μA
Otomotiv Standardı
NO
Ürün Ayrıntıları
PESDxxxS2 Series, Low Capacitance Unidirectional Double ESD Protection Diodes, Nexperia
Transient Voltage Suppressors, Nexperia
Teklif İsteyiniz
Each (Supplied on a Reel) (KDV Hariç)
Paketlenme türü seçiniz
Teklif İsteyiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
Özellikler
Diyot Konfigürasyonu
Ortak Anot
Ürün Tipi
ESD Koruma Diyotu
Sinyal Tipi
Tek Yönlü
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
40V
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
SOT-23
36V
Pim Sayısı
3
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
160W
Kelepçeleme Gerilimi (VC)
60V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
2.5A
ESD Koruma
Evet
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yükseklik
1.1mm
Uzunluk
3mm