PNE20040CPE
Redresör Tipi
Hızlı Anahtarlama
Pim Sayısı
3
Tepe Ters Akım (Ir)
1μA
Maksimum İleri Gerilim (Vf)
980mV
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Tepe Tepkisiz İleri Dalgalanma Akımı (Ifsm)
100A
Tepe Tersine Kurtarma Süresi (trr)
25ns
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
175°C
Yükseklik
0.95mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Otomotiv Standardı
AEC-Q101
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
55.360,00 TL
11,072 TL Each (On a Reel of 5000) (KDV Hariç)
66.432,00 TL
13,286 TL Each (On a Reel of 5000) KDV Dahil
Marka
NexperiaÜrün Tipi
Çift ortak katotlu hiper hızlı geri kazanımlı doğrultucu
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
CFP15B
Maksimum Sürekli İleri Akım (If)
2A
Tepe Ters Tekrarlı Gerilim (Vrrm)
200V
Diyot Konfigürasyonu
İkili Ortak Katot
Seri
PNE20040CPE
Redresör Tipi
Hızlı Anahtarlama
Pim Sayısı
3
Tepe Ters Akım (Ir)
1μA
Maksimum İleri Gerilim (Vf)
980mV
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
100A
25ns
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
175°C
Yükseklik
0.95mm