NXP BT137-600,127 TRIAC, 600V 8A, Gate Tetikleme 1,5V 70mA, 3-Pinli TO-220AB
RS Stok Numarası: 103-5703Marka: NXPÜretici Parça Numarası: BT137-600,127
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
NXP
Nominal Ortalama Açık Durum Akımı (Irms)
8A
Ürün Tipi
Triyak
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Paket Tipi
TO-220
Maksimum Kapı Tetikleme Akımı (Igt)
70mA
Tekrarlayan Tepe Ters Gerilim (VDRM)
600V
Ani Akım Değeri
71A
Pim Sayısı
3
Yapılandırma
Tek
Maksimum Kapı Tetikleme Gerilimi (Vgt)
1.5V
Maksimum Tutma Akımı (Ih)
20mA
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
125°C
Yükseklik
9.4mm
Uzunluk
10.3mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Tekrarlayan Tepe Kapalı Durum Akımı
0.5mA
Tepe Açık Durum Gerilimi
1.65V
Otomotiv Standardı
NO
Ürün Ayrıntıları
TRIAC, WeEn Semiconductors
TRIACs
A range of TRIACs (Triodes for Alternating Current is also known as Bidirectional Thyristors). They are used in AC switching and control applications with current ratings from under 1A to 40A rms. A TRIAC makes a convenient switch for alternating current circuit.
988,80 TL
19,776 TL Each (In a Tube of 50) (KDV Hariç)
1.186,56 TL
23,731 TL Each (In a Tube of 50) KDV Dahil
Özellikler
Marka
NXP
8A
Ürün Tipi
Triyak
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Paket Tipi
TO-220
70mA
600V
Ani Akım Değeri
71A
Pim Sayısı
3
Yapılandırma
Tek
1.5V
Maksimum Tutma Akımı (Ih)
20mA
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
125°C
Yükseklik
9.4mm
Uzunluk
10.3mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
0.5mA
Tepe Açık Durum Gerilimi
1.65V
Otomotiv Standardı
NO
Ürün Ayrıntıları
TRIAC, WeEn Semiconductors
TRIACs