Omron E2E-X15C1L30-M1 Threaded Barrel Proximity Sensor, M30 NPN E2E 15 mm 30 V dc 3 to 100 mA
RS Stok Numarası: 237-5482Marka: OmronÜretici Parça Numarası: E2E-X15C1L30-M1
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Omron
Diş Boyutu
M30
Ürün Tipi
Yakınlık Sensörü
Gövde Stili
Dişli Namlu
IP Değeri
IP69K
Uzunluk
58mm
Montaj Tipi
Gömme Montaj
Terminal Tipi
Konnektör
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-25°C
Maksimum DC Gerilimi
30V dc
Maksimum Algılama
15mm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Standartlar/Onaylar
No
Koruma
Korumalı
Seri
E2E
Çıkış Tipi
NPN
Maksimum Anahtarlama Frekansı
200Hz
Menşe
China
İlginizi çekebilir
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Teklif İsteyiniz
İlginizi çekebilir
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Omron
Diş Boyutu
M30
Ürün Tipi
Yakınlık Sensörü
Gövde Stili
Dişli Namlu
IP Değeri
IP69K
Uzunluk
58mm
Montaj Tipi
Gömme Montaj
Terminal Tipi
Konnektör
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-25°C
Maksimum DC Gerilimi
30V dc
Maksimum Algılama
15mm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Standartlar/Onaylar
No
Koruma
Korumalı
Seri
E2E
Çıkış Tipi
NPN
Maksimum Anahtarlama Frekansı
200Hz