Omron E2E-X16MB1T18 5M Threaded Barrel Proximity Sensor, M18 PNP E2E 16 mm 30 V dc 50 mA
Diş Boyutu
M18
Uzunluk
55.3mm
IP Değeri
IP69K, IP67, IP67G
Terminal Tipi
Konnektör
Montaj Tipi
Yıpranmamış
Maksimum DC Gerilimi
30V dc
Maksimum Algılama
16mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-25°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Standartlar/Onaylar
No
Maksimum Anahtarlama Frekansı
200Hz
Koruma
Korumasız
Seri
E2E
Çıkış Tipi
PnP
Menşe
China
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
2.851,71 TL
2.851,71 TL Each (KDV Hariç)
3.422,05 TL
3.422,05 TL Each KDV Dahil
2.851,71 TL Each (KDV Hariç)
3.422,05 TL Each KDV Dahil
Diş Boyutu
M18
Uzunluk
55.3mm
IP Değeri
IP69K, IP67, IP67G
Terminal Tipi
Konnektör
Montaj Tipi
Yıpranmamış
Maksimum DC Gerilimi
30V dc
Maksimum Algılama
16mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-25°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Standartlar/Onaylar
No
Maksimum Anahtarlama Frekansı
200Hz