Omron E2E-X16MB3D18-M1 Threaded Barrel Proximity Sensor, M18 PNP E2E-NEXT 30V 50 mm 30 V dc 16 mA
Diş Boyutu
M18
Uzunluk
55.3mm
IP Değeri
IP67, IP67G, IP69K
Terminal Tipi
4 Pimli
Montaj Tipi
Yıpranmamış
Maksimum Besleme Gerilimi
30V
Muhafaza Malzemesi
Pirinç
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-25°C
Maksimum DC Gerilimi
30V dc
Tespit Edilen Malzemeler
CFRP, Steel, Aluminium
Maksimum Algılama
50mm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Standartlar/Onaylar
RoHS
Derinlik
24mm
Maksimum Anahtarlama Frekansı
400Hz
Koruma
Korumasız
Seri
E2E-NEXT
Çıkış Tipi
PnP
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Teklif İsteyiniz
Diş Boyutu
M18
Uzunluk
55.3mm
IP Değeri
IP67, IP67G, IP69K
Terminal Tipi
4 Pimli
Montaj Tipi
Yıpranmamış
Maksimum Besleme Gerilimi
30V
Muhafaza Malzemesi
Pirinç
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-25°C
Maksimum DC Gerilimi
30V dc
Tespit Edilen Malzemeler
CFRP, Steel, Aluminium
Maksimum Algılama
50mm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Standartlar/Onaylar
RoHS
Derinlik
24mm
Maksimum Anahtarlama Frekansı
400Hz