Omron E2E-X22B1T30-M1 Threaded Barrel Proximity Sensor, M30 x 1.5 PNP E2E-NEXT 30V 50 mm 30 V dc 16 mA
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Omron
Diş Boyutu
M30 x 1.5
Ürün Tipi
Yakınlık Sensörü
Gövde Stili
Dişli Namlu
Uzunluk
58mm
IP Değeri
IP67, IP67G, IP69K
Terminal Tipi
4 Pimli
Montaj Tipi
Gömme Montaj
Maksimum Besleme Gerilimi
30V
Muhafaza Malzemesi
Nickel Brass
Maksimum Algılama
50mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-25°C
Maksimum DC Gerilimi
30V dc
Tespit Edilen Malzemeler
Metal
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Standartlar/Onaylar
IEC 60529
Derinlik
30mm
Maksimum Anahtarlama Frekansı
200Hz
Koruma
Korumalı
Seri
E2E-NEXT
Çıkış Tipi
PnP
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Teklif İsteyiniz
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Omron
Diş Boyutu
M30 x 1.5
Ürün Tipi
Yakınlık Sensörü
Gövde Stili
Dişli Namlu
Uzunluk
58mm
IP Değeri
IP67, IP67G, IP69K
Terminal Tipi
4 Pimli
Montaj Tipi
Gömme Montaj
Maksimum Besleme Gerilimi
30V
Muhafaza Malzemesi
Nickel Brass
Maksimum Algılama
50mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-25°C
Maksimum DC Gerilimi
30V dc
Tespit Edilen Malzemeler
Metal
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Standartlar/Onaylar
IEC 60529
Derinlik
30mm
Maksimum Anahtarlama Frekansı
200Hz