ON Semiconductor ESD9C3.3ST5G, Tek Yönlü TVS Diyotu, 0,15W, 2-Pinli SOD-923
RS Stok Numarası: 801-0235Marka: onsemiÜretici Parça Numarası: ESD9C3.3ST5G
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
onsemi
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Ürün Tipi
TVS Diyotu
Sinyal Tipi
Tek Yönlü
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
5V
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
SOD-923
Maksimum Ters Bekleme Gerilimi (Vwm)
3.3V
Pim Sayısı
2
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
0.15W
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Test Akımı (It)
1mA
Maksimum Tepe Darbe Akımı (Ippm)
30A
ESD Koruma
Evet
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yükseklik
0.4mm
Uzunluk
0.85mm
Standartlar/Onaylar
No
Maksimum Ters Kaçak Akımı
1μA
Otomotiv Standardı
AEC-Q101
Ürün Ayrıntıları
ESD Protectors, ON Semiconductor
Transient Voltage Suppressors, ON Semiconductor
262,40 TL
2,624 TL Each (In a Pack of 100) (KDV Hariç)
314,88 TL
3,149 TL Each (In a Pack of 100) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
MiktarBirim FiyatPer Paket
100 - 4002,624 TL262,40 TL
500 - 9002,24 TL224,00 TL
Özellikler
Marka
onsemi
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Ürün Tipi
TVS Diyotu
Sinyal Tipi
Tek Yönlü
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
5V
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
SOD-923
3.3V
Pim Sayısı
2
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
0.15W
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Test Akımı (It)
1mA
30A
ESD Koruma
Evet
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yükseklik
0.4mm
Uzunluk
0.85mm