onsemi ESD9L3.3ST5G 1-Element Uni-Directional TVS Diode, 0.15 W, 2-Pin SOD-923
Özellikler
Marka
onsemi
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
4.8V
Paket Tipi
SOD-923
Maksimum Ters Bekleme Gerilimi (Vwm)
3.3V
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
0.15W
Kelepçeleme Gerilimi (VC)
9V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Test Akımı (It)
1mA
Maksimum Tepe Darbe Akımı (Ippm)
1A
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yükseklik
0.4mm
Uzunluk
0.85mm
Standartlar/Onaylar
No
Seri
ESD9L
Maksimum Ters Kaçak Akımı
1μA
Otomotiv Standardı
AEC-Q101
Ürün Ayrıntıları
ESD Protectors, ON Semiconductor
Transient Voltage Suppressors, ON Semiconductor
129,92 TL
12,992 TL Each (In a Pack of 10) (KDV Hariç)
155,90 TL
15,59 TL Each (In a Pack of 10) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
MiktarBirim FiyatPer Paket
10 - 9012,992 TL129,92 TL
100 - 24011,20 TL112,00 TL
Özellikler
Marka
onsemi
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
4.8V
Paket Tipi
SOD-923
3.3V
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
0.15W
Kelepçeleme Gerilimi (VC)
9V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Test Akımı (It)
1mA
1A
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yükseklik
0.4mm
Uzunluk
0.85mm