onsemi 600V 30A, Rectifier Diode, 2-Pin TO-220 FFP30S60STU
RS Stok Numarası: 759-9239Marka: onsemiÜretici Parça Numarası: FFP30S60STU
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
onsemi
Montaj Tipi
Açık Delik
Paket Tipi
TO-220
Maksimum Sürekli İleri Akım
30A
Tepe Ters Tekrarlayan Gerilim
600V
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Redresör Tipi
Yumuşak Kurtarma
Diyot Tipi
Silikon Bağlantı
Pim Sayısı
2
Maksimum İleri Gerilim Düşümü
2.6V
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Diyot Teknolojisi
Silikon Bağlantı
Tepe Ters Kurtarma Süresi
40ns
Tepe Tekrarlamayan İleri Ani Akım
300A
Ürün Ayrıntıları
Rectifier Diodes, 10A to 80A, Fairchild Semiconductor
Diodes and Rectifiers, ON Semiconductor
213,76 TL
106,88 TL Each (In a Pack of 2) (KDV Hariç)
256,51 TL
128,256 TL Each (In a Pack of 2) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Özellikler
Marka
onsemi
Montaj Tipi
Açık Delik
Paket Tipi
TO-220
Maksimum Sürekli İleri Akım
30A
Tepe Ters Tekrarlayan Gerilim
600V
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Redresör Tipi
Yumuşak Kurtarma
Diyot Tipi
Pim Sayısı
2
Maksimum İleri Gerilim Düşümü
2.6V
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Diyot Teknolojisi
Tepe Ters Kurtarma Süresi
40ns
300A
Ürün Ayrıntıları