ON Semiconductor FSUSB43L10X Analog Switch, Tek DPDT, 480Mbit/sn, 3 → 4,3 V, 10-Pinli MicroPak
RS Stok Numarası: 807-6096Marka: onsemiÜretici Parça Numarası: FSUSB43L10X
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
onsemi
Ürün Tipi
Analog Düğme
Pim Sayısı
10
Yonga Başına Eleman Sayısı
2
Yapılandırma
Tek DPDT
Montaj Tipi
Yüzey
Minimum Besleme Gerilimi
3V
Paket Tipi
MicroPak
Maksimum Besleme Gerilimi
4.3V
Maksimum İletken Durum Direnci
6.5Ω
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Çoğullayıcı/Çoğullama Çözücü
Çoğullayıcı
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Uzunluk
2.1mm
Yükseklik
0.5mm
Standartlar/Onaylar
USB 2.0
Seri
FSUSB43
Otomotiv Standardı
NO
Ürün Ayrıntıları
USB Switches, Fairchild Semiconductor
Switches and Multiplexers, Fairchild Semiconductor
319,36 TL
63,872 TL Each (In a Pack of 5) (KDV Hariç)
383,23 TL
76,646 TL Each (In a Pack of 5) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
MiktarBirim FiyatPer Paket
5 - 4563,872 TL319,36 TL
50 - 9555,04 TL275,20 TL
Özellikler
Marka
onsemi
Ürün Tipi
Analog Düğme
Pim Sayısı
10
Yonga Başına Eleman Sayısı
2
Yapılandırma
Tek DPDT
Montaj Tipi
Yüzey
Minimum Besleme Gerilimi
3V
Paket Tipi
MicroPak
Maksimum Besleme Gerilimi
4.3V
Maksimum İletken Durum Direnci
6.5Ω
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Çoğullayıcı/Çoğullama Çözücü
Çoğullayıcı
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Uzunluk
2.1mm
Yükseklik
0.5mm