Panasonic 820 μF Solid Capacitor 2.5 V dc, Surface Mount - 2R5SVPE820M
RS Stok Numarası: 248-6215Marka: PanasonicÜretici Parça Numarası: 2R5SVPE820M
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Kapasitans
820μF
Ürün Tipi
Katı Kapasitör
İnşaat
Silindirik Kutu
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Polarite
Kutuplu
Uzunluk
5.9mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Pim Sayısı
2
Sonlandırma Tipi
Radyal Kurşun
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Standartlar/Onaylar
RoHS
Dalgacık Akımı
3.9A
Kaçak Akımı
1mA
Tolerans
±20 %
Eşdeğer Seri Direnci (ESR)
10mΩ
Otomotiv Standardı
NO
Seri
SVPE
Dağılım Faktörü
0.12%
Menşe
Japan
348,16 TL
69,632 TL Each (Supplied as a Tape) (KDV Hariç)
417,79 TL
83,558 TL Each (Supplied as a Tape) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
Özellikler
Kapasitans
820μF
Ürün Tipi
Katı Kapasitör
İnşaat
Silindirik Kutu
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Polarite
Kutuplu
Uzunluk
5.9mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Pim Sayısı
2
Sonlandırma Tipi
Radyal Kurşun
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Standartlar/Onaylar
RoHS
Dalgacık Akımı
3.9A
Kaçak Akımı
1mA
Tolerans
±20 %
Eşdeğer Seri Direnci (ESR)
10mΩ
Otomotiv Standardı
NO
Seri
SVPE
Dağılım Faktörü
0.12%