Panasonic 1500 μF Solid Capacitor 4 V dc, Surface Mount - 4SVPT1500M 400
RS Stok Numarası: 211-1994Marka: PanasonicÜretici Parça Numarası: 4SVPT1500M
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Kapasitans
1500μF
Ürün Tipi
Katı Kapasitör
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Ambalaj
Taşıyıcı Bant
Yükseklik
8.3mm
Polarite
Kutuplu
Uzunluk
11.9mm
Paket/Kılıf
400
Minimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Pim Sayısı
2
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Ömür Süresi
20000 h
Standartlar/Onaylar
RoHS
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
4.7A
Kaçak Akımı
1.2mA
Eşdeğer Seri Direnci (ESR)
12mΩ
Seri
SVPT
Otomotiv Standardı
NO
Dağılım Faktörü
0.12%
Menşe
Japan
Teklif İsteyiniz
Paketlenme türü seçiniz
Teklif İsteyiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
Özellikler
Kapasitans
1500μF
Ürün Tipi
Katı Kapasitör
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Ambalaj
Taşıyıcı Bant
Yükseklik
8.3mm
Polarite
Kutuplu
Uzunluk
11.9mm
Paket/Kılıf
400
Minimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Pim Sayısı
2
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Ömür Süresi
20000 h
Standartlar/Onaylar
RoHS
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
4.7A
Kaçak Akımı
1.2mA
Eşdeğer Seri Direnci (ESR)
12mΩ
Seri
SVPT
Otomotiv Standardı
NO
Dağılım Faktörü
0.12%