Panasonic 33 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 16 V dc, Through Hole - ECA1CM330 Radial Lead
RS Stok Numarası: 277-895Marka: PanasonicÜretici Parça Numarası: ECA1CM330
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Kapasitans
33μF
Ürün Tipi
Alüminyum Elektrolitik Kondansatör
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Ambalaj
Bant
Polarite
Kutuplu
Uzunluk
40mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Pim Sayısı
2
Sonlandırma Tipi
Radyal Kurşun
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Kurşun Vida Somunu Tipi
7.5mm
Ömür Süresi
2000 h
Standartlar/Onaylar
RoHS
Tolerans
±20 %
Otomotiv Standardı
NO
Seri
M-A
Dağılım Faktörü
150%
Menşe
Malaysia
46,72 TL
4,672 TL Each (In a Bag of 10) (KDV Hariç)
56,06 TL
5,606 TL Each (In a Bag of 10) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
Özellikler
Kapasitans
33μF
Ürün Tipi
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Ambalaj
Bant
Polarite
Kutuplu
Uzunluk
40mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Pim Sayısı
2
Sonlandırma Tipi
Radyal Kurşun
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Kurşun Vida Somunu Tipi
7.5mm
Ömür Süresi
2000 h
Standartlar/Onaylar
RoHS
Tolerans
±20 %
Otomotiv Standardı
NO
Seri
M-A
Dağılım Faktörü
150%