Panasonic 22 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 50V, Surface Mount Solder - ECA1HM220I Taping
RS Stok Numarası: 781-614Marka: PanasonicÜretici Parça Numarası: ECA1HM220I
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Kapasitans
22μF
Ürün Tipi
Alüminyum Elektrolitik Kondansatör
Gerilim
50 V
İnşaat
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Ambalaj
Bantlama
Polarite
Kutuplu
Yükseklik
5mm
Uzunluk
11mm
Paket/Kılıf
Bantlama
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Çap
5 mm
Sonlandırma Tipi
Lehim
Pim Sayısı
2
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Ömür Süresi
2000 h
Standartlar/Onaylar
RoHS
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
100mA rms
Seri
M-A
Otomotiv Standardı
NO
Dağılım Faktörü
0.12%
Menşe
Malaysia
32,64 TL
6,528 TL Each (In a Pack of 5) (KDV Hariç)
39,17 TL
7,834 TL Each (In a Pack of 5) KDV Dahil
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
MiktarBirim FiyatPer Paket
5 - 1206,528 TL32,64 TL
125 - 4954,352 TL21,76 TL
Özellikler
Kapasitans
22μF
Ürün Tipi
Gerilim
50 V
İnşaat
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Ambalaj
Polarite
Kutuplu
Yükseklik
5mm
Uzunluk
11mm
Paket/Kılıf
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Çap
5 mm
Sonlandırma Tipi
Lehim
Pim Sayısı
2
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Ömür Süresi
2000 h
Standartlar/Onaylar
RoHS
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
100mA rms
Seri
M-A
Otomotiv Standardı
NO
Dağılım Faktörü
0.12%