Panasonic 1μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35V dc, Surface Mount - EEEFC1V1R0AR
RS Stok Numarası: 708-5871PMarka: PanasonicÜretici Parça Numarası: EEEFC1V1R0AR
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Kapasitans
1µF
Gerilim
35V dc
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Teknoloji
Elektrolitik
Boyutlar
4 (Dia.) x 5.4mm
Yükseklik
5.4mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Çap
4mm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+105°C
Ömür Süresi
1000sa
Polarize
Kutuplu
Dalgacık Akımı
60mA
Kaçak Akımı
3 μA
Seri
FC SMD
Tolerans
±20%
Ürün Ayrıntıları
FC High Temperature Reflow Series
656,00 TL
5,248 TL Each (Supplied on a Reel) (KDV Hariç)
787,20 TL
6,298 TL Each (Supplied on a Reel) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
MiktarBirim FiyatPer Makara
125 - 6005,248 TL131,20 TL
625 - 18504,928 TL123,20 TL
Özellikler
Kapasitans
1µF
Gerilim
35V dc
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Teknoloji
Elektrolitik
Boyutlar
4 (Dia.) x 5.4mm
Yükseklik
5.4mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Çap
4mm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+105°C
Ömür Süresi
1000sa
Polarize
Kutuplu
Dalgacık Akımı
60mA
Kaçak Akımı
3 μA
Seri
FC SMD
Tolerans
±20%