Panasonic 330 μF Capacitor 10 V dc, Surface Mount Solder - EEEFK1A331P
RS Stok Numarası: 249-1264Marka: PanasonicÜretici Parça Numarası: EEEFK1A331P
Kapasitans
330μF
Ürün Tipi
Kapasitör
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Ambalaj
Bant
Polarite
Kutuplu
Uzunluk
10.2mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Pim Sayısı
2
Sonlandırma Tipi
Lehim
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Standartlar/Onaylar
RoHS
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
600mA
Kaçak Akımı
3μA
Otomotiv Standardı
AEC-Q200
Seri
FK SMD
Dağılım Faktörü
0.19%
Menşe
Japan
Teklif İsteyiniz
Each (In a Pack of 10) (KDV Hariç)
Paketlenme türü seçiniz
Teklif İsteyiniz
Kapasitans
330μF
Ürün Tipi
Kapasitör
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Ambalaj
Bant
Polarite
Kutuplu
Uzunluk
10.2mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Pim Sayısı
2
Sonlandırma Tipi
Lehim
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Standartlar/Onaylar
RoHS
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
600mA
Kaçak Akımı
3μA
Otomotiv Standardı
AEC-Q200
Seri
FK SMD
Dağılım Faktörü
0.19%