Panasonic 4.7 μF Capacitor 80 V dc, Surface Mount - EEEFK1K4R7L
RS Stok Numarası: 262-1577Marka: PanasonicÜretici Parça Numarası: EEEFK1K4R7L
Kapasitans
4.7μF
Ürün Tipi
Kapasitör
Ambalaj
Bant
Uzunluk
5.8mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Ömür Süresi
2000 h
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
40mA
Kaçak Akımı
3.7μA
Seri
FK
Dağılım Faktörü
0.08%
Menşe
Malaysia
127,36 TL
12,736 TL Each (Supplied as a Tape) (KDV Hariç)
152,83 TL
15,283 TL Each (Supplied as a Tape) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
Kapasitans
4.7μF
Ürün Tipi
Kapasitör
Ambalaj
Bant
Uzunluk
5.8mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Ömür Süresi
2000 h
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
40mA
Kaçak Akımı
3.7μA
Seri
FK
Dağılım Faktörü
0.08%